Dom pełen stylu

Klasyka czy innowacja?

Klasyka czy innowacja?

Gru 11, 2012

Mając Pomysł na kuchnie w bloku i wybierając meble do kuchni już na początku musimy określić się wobec podstawowego kryterium – wolimy meble wykonane w stylu klasycznym czy raczej nowoczesne projekty? Jednych i drugich na rynku nie brakuje, a decyzja nie jest łatwa.

Meble klasyczne mają w sobie charakterystyczne domowe ciepło. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego typu mebli od najmłodszych lat – wyposażając więc własną kuchnię z pewnością chętnie sięgnie po tego typu rozwiązanie, które budzi miłe skojarzenia. Meble klasyczne, które odwołują się do minionych epok nie mają też szansy na dezaktualizacje. Zawsze będą wyglądać ładnie – nawet za kilkanaście lat.

A jak się mają do nich nowoczesne meble kuchenne? wrocław co zwiedzać ma ich w swoich sklepach sporo. Nowoczesny design to styl skandynawski, który odpowiada najczęściej młodym ludziom, rozkochanym w tym co modne, innowacyjne i unikalne. Wadą mody jest jednak to, że prędzej czy później wszystko aktualnie modne projekty modne być przystają, a nabywca zostaje z kuchnią która nie jest już „na czasie”.

www.a5.com.pl